Pro život bez pressu

Podmínky použití webu

Veškeré vyobrazení nemovitých věcí v developerském projektu MAISON Ořechovka, jejich součástí nebo příslušenství má pouze ilustrativní charakter. Toto vyobrazení projektu či jakékoliv jeho části, popř. společně s případně poskytnutými informacemi týkající se bytových a nebytových prostor v projektu, není nabídkou na uzavření jakéhokoliv právního jednání ani příslib či závazek takové právní jednání uzavřít. Konečná vnější i vnitřní vizuální podoba celého objektu i jakékoliv jeho části a užité materiály či výrobky se mohou od vyobrazení projektu na těchto internetových stránkách lišit. Podoba projektu může být postupně upřesňována nebo měněna v rámci smluvní dokumentace uzavírané se zájemci.

Při případném sporu se spotřebiteli je subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Česká obchodní inspekce, příp. jiný subjekt pověřený ministerstvem průmyslu a obchodu postupem dle zákona o ochraně spotřebitele.

Máte předběžný zájem o projekt?

Máte předběžný zájem o projekt? Zaregistrujte se a my Vás budeme kontaktovat při zahájení prodeje.

O jaké typy nemovitostí máte zájem

Tuto registraci předběžného zájmu o projekt MOCCA Vysočany činíte za účelem toho, abychom Vám mohli připravit nabídku prodeje bytů v tomto projektu a umožnili Vám přednostní výběr z nabízených bytů dle Vašich požadavků, a dále abychom Vás mohli informovat o cenách bytů a o dalším vývoji projektu. Odesláním registrace vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Více ZDE.